Opinie

Fantastyczna obsługa i gigantyczna pomoc nawet w najtrudniejszych momentach. Paulina jest świetną specjalistką.Agnieszka (FB)

Szczerze polecam, postawiła mnie na nogi po zerwaniu ścięgna Achillesa. – Mikołaj (FB)

Indywidualne podejście do pacjenta, ogromna wiedza oraz pełen profesjonalizm ze strony Pauliny, polecam z czystym sumieniem! – Ilona (FB)

Pełen profesjonalizm! Polecam! – Krzysztof (FB)

Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Duża wiedza i pomoc w rozwiązaniu problemu zarówno w swoim gabinecie jak i przy konieczności skorzystania z interwencji lekarza. Dziękuję bardzo! – Dorota (FB)

Dziękuję Pani Paulinie za profesjonalizm, indywidualne podejście, wyrozumiałość, cierpliwość, zawsze przemiłą atmosferę i przede wszystkim szybkie ,,postawienie na nogi”. Bardzo polecam!!! – Natalia (FB)

Zabiegi u Pani Pauliny to sprawdzony profesjonalizm. Polecam 🙂 – Danusia (FB)

Pani Paulina Bardzo mi pomogła i pomaga nadal z rozejściem mięśni prostych brzucha po ciąży:) Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, odpowie na każde pytanie. Bardzo motywuje swoje pacjentki! 🙂 Dostosowuje się do pacjentek co do dnia wizyty, zawsze odpisze na wiadomość bez problemu:-) Gorąco POLECAM – Weronika (FB)

Dziękuję Pani Paulinie za profesjonalizm, indywidualne podejście, wyrozumiałość, cierpliwość, zawsze przemiłą atmosferę i przede wszystkim szybkie ,,postawienie na nogi”. Bardzo polecam – Natalia (FB)

Profesjonalne podejście, ogromne zaangażowanie, mnóstwo wskazówek i cennych rad, dopasowane indywidualne ćwiczenia, pokazane i skorygowane na miejscu, by na pewno dobrze wykonywać je w domu. Poza tym miła atmosfera i pyszna herbata – Marta FB)

Profesjonalne podejście, Pani Paulina posiada ogromną wiedzę, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób. Bardzo miła, wyrozumiała i cierpliwa. Daje nadzieję na zlikwidowanie wstydliwego problemu. Z czystym sumieniem polecam 🙂 – M.A (ZnanyLekarz.pl)

Z całego serca polecam współpracę z panią Pauliną zarówno w okresie ciąży jak i po. Wyjątkowa osoba, pełna profesjonalizmu ale przede wszystkim PASJI i to się czuje już od pierwszej wizyty. Można otrzymać wiele cennych rad. Gabinet bardzo przytulny do którego zawsze chętnie wracam! – Malwina (FB)

Cudowna Kobieta, cudowna fizjoterapeutka!
Ogromna pomoc dla Mam zarówno przed jak i po porodzie 🤰🤱
Polecam z całego serca! Wiedza i podejście na najwyższym poziomie, wiele cennych rad i wskazówek😊 – Monika (FB)

Wiedza, doświadczenie i profesjonalizm, a wszystko to w przyjaznej atmosferze – polecam Paulinę z całego serca Karolina (FB)

Wizyty u Pauliny są przyjemnością. Przebiegają w atmosferze pełnej profesjonalizmu.Polecam wszystkim bardzo, jej wiedza i pomoc są niezastąpione ☺️- Sara (FB)

Pełen profesjonalizm i przyjemna atmosfera. Polecam! – Artur (FB)

Pani Paulina to profesjonalistka w swojej dziedzinie ze świetnym podejściem do pacjentów, bardzo zaangażowana w to co robi. Bardzo się cieszę , że do niej trafiłam 🙂 pomogła mi bardzo w kłopotach z plecami nie tylko podczas ciąży , w przygotowaniu do porodu, po porodzie nadal nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez wizyt u Pani Pauliny.
Naprawdę szczerze polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy fizjoterapeuty 👌nie tylko kobietom w ciąży  Joanna (FB)

Do P. Pauliny trafiłam z polecenia. Mimo ciężkiego porodu i jego skutków „ubocznych” już pierwsza wizyta bardzo dużo zmieniła! Pani Paulina przede wszystkim jest wspaniałą kobietą, która świetnie rozumie nasze problemy. I bardzo szybko oraz skutecznie nam pomaga 🙂 polecam 💚 – Michalina (FB)

Dziękuję za super opiekę podczas ciąży oraz po porodzie. Dzięki ćwiczeniom zleconym przez panią Paulinę udało mi się m.in. uniknąć rozejścia mięśnia prostego brzucha podczas ciąży a miałam już jego początki. Profesjonalne podejście, super kontakt i poświęcenie tyle czasu na wizytę ile jest faktycznie potrzebne. Polecam w 100% i jeszcze raz dziękuję! – Dobi (FB)

Bardzo polecam Panią Paulinę, wspaniała specjalistka. Jeśli którakolwiek z Was ma jakiekolwiek obawy albo wątpliwości przed wizytą – przestańcie je mieć. Atmosfera podczas spotkań jest bardzo swobodna, sprzyja zadawaniu pytań i pozwala na to, by zupełnie bez stresu podzielić się swoimi wątpliwościami. Żałuję, że wcześniej nie miałam świadomości, jak ważna jest wizyta jeszcze w czasie ciąży, a nie tylko po porodzie. Polecam z całego serca. – Ada (fb)

Uważam, że wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej, tym bardziej po porodzie powinna być obowiązkowa! Paulina jest świetna w tym co robi, dziękuję! Bardzo mi pomogłaś! – Agnieszka (fb)

Kompetentna, miła, dobra, delikatna i informuje o wszystkim co będzie się w danym momencie działo. Nie tylko pomaga w schorzeniach, ale uczy swojego ciała. Polecam! – Klaudia (fb)

Paulina to niezwykle ciepła, sympatyczna i godna zaufania osoba. Ma ogromną wiedzę, która jest niezbędna w mojej ocenia każdej kobiecie. Będąc 10 lat temu w mojej pierwszej ciąży, pierwszym połogu, chciałbym mieć takie wsparcie, to bardzo istotne i cieszę się, że wiedza o kobiecym ciele i problemach z jakimi może się ono spotykać już w trakcie ciąży a później połogu jest odczarowywana, że zaczyna się na takie tematy rozmawiać 🙂 to w największej mierze zasługa fizjoterapeutów uroginekologicznych, a Paulina dla mnie jest najlepszą przedstawicielką tego zawodu 🙂 Cieszę się, że trafiłam tutaj już na początku ciąży, dzięki temu byłam świadoma swojego ciała i tego czego powinnam unikać, teraz będę czerpać z wiedzy Pauliny jako świeżutko upieczona „Cesarzowa”:-) – Iza (fb)